مدیکال استوز

تخمین رتبه کنکور 1403 با معدل و درصد

برای استفاده از ابزار تخمین رتبه کنکور مدیکال فقط کافیه

1
رشته تحصیلی و سهمیه مناطق یا سهمیه مورد نظر رو انتخاب کنی
2
درصد های کنکور و معدل کل نهایی یا ﻧﻤرات نهایی به همراه سال هاشون رو وارد کنی و به همین سادگی از دقیق ترین نرم افزار کنکور استفاده کنی
مدیکال صدور گواهینامه
انتخاب رشته تحصیلی
درصد هاى دروس تخصصى کنکور
%
%
%
%
%

گروه مشاوره دکتر بهمنى

بالای ۱۰ سال سابقه کار
گروه مشاوره دکتر بهمنى
فارغ التحصیل در دو رشته مهندسی برق و فیزیک، کارشناسی ارشد نانوفناوری، دانشجوی دکتری نانوفناوری در دانشگاه صنعتی شریف رتبه ٣٧ کنکور سراسری، رتبه ٢ ارشد و ١ دکتری کانال تلگرامى گروه مشاوره دکتر بهمنی

این تخمین براساس تحلیل، تحقیقات و محاسبات دکتر بهمنی انجام شده است(از همکاری گروه پیرامید نیز کمال تشکر را داریم).

کانال تلگرامى مدیکال استوز

به نکات آموزشی و مشاوره ای مخصوص کنکور ۱۴۰۳
مصاحبه با رتبه برترهای کنکور های تجربی، ریاضی و انسانی
اطلاع از جدید ترین اخبار کنکور و امتحانات نهایی و تحلیل اخبار
تخفیف های مدیکال استوز

کد تخفیف ۱۰٪ آزمون های آزمایشی و کلاس کنکور از ماز

کانال تلگرامى مدیکال

راهنما استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور با معدل مدیکال استوز

برای استفاده از ابزار تخمین رتبه کنکور مدیکال فقط کافیه

1

انتخاب رشته تحصیلی از میان کنکور های تجربی و ریاضی (به زودی رشته های انسانی، هنر و زبان اضافه می شوند)

2

انتخاب سال کنکور (در حال حاضر کنکورهای دی ۱۴۰۱ و تیر ۱۴۰۲ مشمول قانون تاثیر ۴۰٪ معدل می شوند)

3

انتخاب سهمیه منطقه از بین مناطق تحصیلی یک، دو و سه

4

وارد کردن نمرات امتحان نهایی طبق تاریخ شرکت در امتحان و بالاترین نمره کسب شده

* بر اساس مصوبه ترمیم معدل، بالا ترین نمرات امتحان نهایی شما در محاسبه رتبه کنکور لحاظ می شود

5

وارد کردن پیش بینی درصدهای کنکور شما و فشردن دکمه تخمین رتبه

تخمین رتبه کنکور با معدل نهایی شما آماده اس :)

تخمین رتبه کنکور چیست؟

تخمین رتبه کنکور جزو محبوب ترین کارایی که هر داوطلب کنکوری قبل و بعد از کنکورش انجام میده تا متوجه بشه با توجه به نتیجه ای که در کنکور کسب میکنه، حدودا چه رشته ای و کدوم دانشگاه رو میتونه قبول بشه.
همه ما با تحول عظیمی که در کنکور ۱۴۰۲ رخ داد آشنا هستیم!
حذف سوالات دروس عمومی از کنکور و تاثیر مستقیم ۴۰٪ معدل در نتایج کنکور اولین بار در کنکور ۱۴۰۲ اعمال شد.

تخمین رتبه کنکور با معدل نهایی

با توجه به اینکه در کنکور سال ۱۴۰۲ علاوه بر درصد دروس کنکور، تاثیر ۴۰٪ نمرات امتحان نهایی لحاظ شده بنابرین شما دیگه نمیتونید مثل سال های گذشته از تخمین رتبه کانون قلم چی استفاده کنید.
بنابرین نرم افزار آنلاین تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ با اعمال تاثیر مستقیم ۴۰٪ نمرات نهایی برای اولین بار در ایران که حاصل همکاری مشترک تیم مشاوره کنکور مدیکال استوز با تیم مشاوره دکتر بهمنی برای شما داوطلبان عزیز کنکوری طراحی شده.

اهمیت و بزرگی این ابزار آنلاین تخمین رتبه کنکور زمانی مشخص میشه که شما میتونید برای اولین بار بعد از تغییرات کنکور ۱۴۰۲، بر اساس درصد ها و نمرات امتحانات نهایی با اطمینان کامل تخمین بزنید که کدام رشته و کدام یک از دانشگاه های کشور رو با توجه به نمرات و درصد کسب شده میتونید انتخاب کنید.

چگونه می توانم معدل نهایی و درصد های کنکور رو محاسبه کنم؟

برای تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ با معدل امتحان نهایی به دوتا چیز نیاز دارید

1

معدل نمرات کسب شده در امتحانات نهایی

2

درصد های کسب شده در کنکور

1

معدل نمرات کسب شده در امتحانات نهایی

اول میریم سراغ محاسبه معدل امتحان نهایی، میدونی که هر درس ضرایب مخصوص به خودش رو داره.‌ بنابرین هر نمره ای که شما در امتحانات نهایی کسب می کنید در صریبش ضرب میشه و در نهایت این اعداد به دست آمده باهم جمع میشن و تقسیم بر جمع کل ضرایب میشه. عددی که به دست میاد همون معدل نهایی شما و ۴۰٪ تاثیر مستقیم در رتبه کنکور شماست.
احتمالا الان با خودت داری میگی لازمه این همه مراحلو طی کنم؟
جواب قطعا نه هستش. اصلا لازم نیست درگیر محاسبه نمرات و معدل امتحان نهایی بشید، چون ما در مدیکال استوز برای راحتی شما ابزار آنلاین محاسبه معدل امتحان نهایی با آخرین ضرایب آیین نامه امتحانات نهایی رو براتون آماده کردیم و کافیه که شما فقط نمره هاتون رو وارد کنید تا مدیکال زیر ۱ ثانیه معدل امتحان نهایی رو بهتون تحویل بده.

2

درصد های کسب شده در کنکور

حالا درسته که ۴۰٪ رتبه کنکور شما بر اساس معدله ولی ۶۰ ٪ باقی مانده به درصدهای کنکور شما بستگی داره. حالا مراحل درصد گیری چطوریه؟
ابتدا تعداد سوالات صحیح هر درس، در عدد ۳ ضرب کنید، سپس تعداد سوالات غلط رو از عدد بدست آمده کم کنید، عدد نهایی به دست آمده رو بر تعداد کل سوالات که در عدد ۳ ضرب شده، تقسیم کنید و در نهایت عدد بدست آمده رو ضرب در ۱۰۰ کنید تا درصد شما در هر درس بدست بیاد.
البته به جای طی کردن این مراحل می تونی به راحتی از ابزار آنلاین درصد گیری مدیکال استوز استفاده کنی.

آیا در نتایج نرم افزار تخمین رتبه مدیکال استوز می شود کارنامه کنکور رتبه های سال های گذشته را دید؟

تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ با در نظر گرفتن تاثیر ۴۰٪ معدل امتحان نهایی یه ابزار آنلاین کاملا جدیده که برای اولین بار حتی زودتر از کانون قلم چی و سایر وبسایت های مشاوره کنکور توسط تیم مشاوره کنکور مدیکال استوز و تیم مشاوره دکتر بهمنی انجام شده. شاید فکر کنی قضیه همینجا تموم میشه ولی باید بگیم که نه، چون این نرم افزار تخمین رتبه کلی امکانات دیگه ام داره.

اولین چیزی که شما بعد از تخمین رتبه کنکور دنبالش هستین چیه؟

آفرین، مشاهده نزدیک ترین کارنامه های قبولی سال های گذشته با کارنامه کنکور و رتبه شماست. با استفاده از این مطابقت کارنامه شما با کارنامه های قبولی سال های گذشته به راحتی می تونید متوجه بشید که در نهایت شانس قبولی شما برای کدام دانشگاه و چه رشته دانشگاهی وجود داره.
خب از اونجایی که تیم مشاوره کنکور مدیکال استوز دغدغه اش، برطرف کردن نیاز شما داوطلبان کنکوره، فکر اینجارو هم کردیم. بعد از این که شما با استفاده از این نرم افزار تخمین رتبه کنکور با معدل امتحان نهایی، تونستید حدود رتبه خودتون در کنکور رو متوجه بشید. خیلی راحت می تونید به کارنامه های نزدیک به رتبه خودتون دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به کارنامه رتبه های سال های گذشته می تونه جایگاه شما در مقایسه با سایر رقبای کنکوری نشون بده و همچنین شما رو از یه سردرگمی عظیم نجات بده.

ابزار تخمین رتبه کنکور با معدل نهایی مدیکال استوز قبولی در چه دانشگاه هایی رو پوشش داده شده؟

در این نرم افزار تخمین رتبه کنکور با معدل مدیکال استوز، تلاش شده تا با استفاده از تمامی اطلاعات ثبت شده قبولی سال های گذشته، تمامی دانشگاهای سراسری و آزاد رو پوشش بدیم.
بنابرین با استفاده از این ابزار آنلاین تخمین کنکور ۱۴۰۲ با معدل نهایی شما می تونید به راحتی، با تحقیق بین گزینه هایی که دارید بهترین انتخاب رشته کنکور رو داشته باشید و از سایر رقبای کنکوری جلو بیوفتید. البته میتونید برای یه انتخاب رشته حرفه ای و اولویت بندی چینش کدها از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ مدیکال استوز استفاده کنید.

آیا نرم افزاز تخمین رتبه کنکور مدیکال استوز سهمیه هارو هم پوشش داده؟

ای تخمین دقیق رتبه کنکور ۱۴۰۲ علاوه بر درصدهای کنکور و معدل نهایی دروس، سهمیه مناطق تحصیلی شما و سهمیه ۵٪ و ۲۵٪ ایثارگران باید در محاسبه تخمین رتبه کنکور لحاظ شود. بنابرین برای رسیدن به تخمین رتبه دقیق در ابزار آنلاین تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ این سهمیه به صورت کامل لحاظ شده اند.

سهمیه مناطق تحصیلی در کنکور به سه دسته تقسیم میشن : منطقه ۱، منطقه ۲، منطقه ۳

تفاوت ۳ تا منطقه تحصیلی در کنکور چیست؟

این منطقه بندی توسط سازمان سنجش و بر اساس امکاناتی که هر شهر یا روستا از نظر آموزشی داره با هدف رعایت عدالت آموزشی انجام شده. سهمیه مناطق با سهمیه ۵٪ و ۲۵٪ ایثارگران متفاوته و برای تمامی داوطلبان کنکور اعمال میشه.

چگونه بفهمیم جز کدام منطقه به حساب میایم؟

شما بر اساس محلی که ۳ سال آخر تحصیلیتون رو در اونجا گذروندین در یکی از مناطق گفته شده از دید سازمان سنجش قرار میگیرید. برای اطلاعات بیشتر پیرامون شناخت سهمیه مناطق می تونید این مقاله رو مطالعه کنید :

مراحل ساخت ابزار تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ مدیکال استوز

سازمان سنجش برای محاسبه و تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ از الگوی پیچیده ای پیروی میکنه، که این الگو شامل مراحل زیر می باشد :

گام اول

محاسبه درصدهای تمامی دروس داوطلب در کنکور

گام دوم

محاسبه میانگین درصد برای هر درس

گام سوم

محاسبه تفاضل درصد هر داوطلب با میانگین درصد همان داوطلب

گام چهارم

تقسیم داده های قبلی بر اساس پارامترهای آماری

گام پنجم

محاسبه تراز داوطلب و تراز کلی داوطلبان در کنکور

گام آخر

رتبه دهی هر داوطلب بر اساس میانگین ترازهای تمامی شرکت کنندگان که در گام پنجم محاسبه شده

خب سازمان سنجش تمامی این ۶ گام رو طی می کنه تا در نهایت رتبه ای به شما بده که اون رتبه سرنوشت شما در کنکور رو مشخص کنه و بعد از اون بتونید پس از انتخاب رشته نتیجه قبولی در دانشگاه رو ببینی

در این نرم افزار تخمین رتبه کنکور با معدل که توسط تیم حرفه ای مشاوره کنکور مدیکال استوز طراحی شده محاسبات گام هایی که سازمان سنجش طی میکنه رو انجام شده و همچنین اطلاعات تمامی کارنامه های قبولی کنکور سال های گذشته در این ابزار تخمین ربه کنکور لحاظ شده است. تا شما با استفاده از این ابزار نزدیک ترین نتیجه به رتبه کنکور ۱۴۰۲ بر اساس نمرات امتحان نهایی و درصدهای کنکور رو خودتون رو در کمتر از ۱ ثانیه بدست بیارید.

میزان دقت نرم افزار تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ مدیکال استوز

تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ به دلیل تاثیر مستقیم ۴۰٪ معدل نهایی با کنکور تمام سال های قبل متفاوته.بنابرین ما تلاش کردیم که علاوه بر طی کردن گام های پیچیده محاسباتی سازمان سنجش حتی به درجه سختی و آسونی سوالات کنکور ۱۴۰۲ در گروه های آزمایشی مختلف توجه کنیم تا در نهایت ابزار آنلاین تخمین رتبه مدیکال استوز نزدیک ترین و واقعی ترین رتبه کنکور با توجه به نمرات امتحانات نهایی و درصدهای کسب شده شمارو در اختیارتون قرار بدیم.

ابزارهاى کاربردى کنکور 1403 مدیکال استوز

نرم افزار آنلاین محاسبه تراز معدل نهایى
تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ به دلیل تاثیر مستقیم ۴۰٪ معدل نهایی با کنکور تمام سال های قبل متفاوته.جزییات بیشتر
نرم افزار محاسبه آنلاین درصد تست با نمره منفى و ضرایب
تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ به دلیل تاثیر مستقیم ۴۰٪ معدل نهایی با کنکور تمام سال های قبل متفاوته.جزییات بیشتر
نرم افزار محاسبه معدل امتحان نهایی
تخمین رتبه کنکور ۱۴۰۲ به دلیل تاثیر مستقیم ۴۰٪ معدل نهایی با کنکور تمام سال های قبل متفاوته.جزییات بیشتر

سوالات متداول

داوطلبان مرد پس از رسیدن به سن مشمولیت برای ادامه تحصیل، می بایست برگه معافیت تحصیلی و یا کارت پایان خدمت داشته باشند زیرا در غیر این صورت سازمان نظام وظیفه اجازه ادامه تحصیل به داوطلب را نخواهد داد و حتی در صورت قبولی، ثبت نامشان باطل خواهد شد. حتی اگر داوطلب بیش از یک سال پشت کنکور باشد، تا شهریور سال بعد که جواب نهایی کنکور سراسری اعلام می شود، می تواند از معافیت تحصیلی برای پشت کنکوری ها استفاده نماید.
داوطلبان مرد پس از رسیدن به سن مشمولیت برای ادامه تحصیل، می بایست برگه معافیت تحصیلی و یا کارت پایان خدمت داشته باشند زیرا در غیر این صورت سازمان نظام وظیفه اجازه ادامه تحصیل به داوطلب را نخواهد داد و حتی در صورت قبولی، ثبت نامشان باطل خواهد شد. حتی اگر داوطلب بیش از یک سال پشت کنکور باشد، تا شهریور سال بعد که جواب نهایی کنکور سراسری اعلام می شود، می تواند از معافیت تحصیلی برای پشت کنکوری ها استفاده نماید.
داوطلبان مرد پس از رسیدن به سن مشمولیت برای ادامه تحصیل، می بایست برگه معافیت تحصیلی و یا کارت پایان خدمت داشته باشند زیرا در غیر این صورت سازمان نظام وظیفه اجازه ادامه تحصیل به داوطلب را نخواهد داد و حتی در صورت قبولی، ثبت نامشان باطل خواهد شد. حتی اگر داوطلب بیش از یک سال پشت کنکور باشد، تا شهریور سال بعد که جواب نهایی کنکور سراسری اعلام می شود، می تواند از معافیت تحصیلی برای پشت کنکوری ها استفاده نماید.
اینستاگرام مدیکال
ربات تلگرام مدیکال
کانال تلگرام مدیکال

نظرات کاربران

رشته تحصیلی

هیچ نتیجه ای یافت نشد!

نظری برای این صفحه ثبت نشده است!