مدیکال استوز

درباره ما

داستان شروع مدیکال استوز: مدیکال فعالیتش رو به صورت رسمی از تیرماه سال ۱۳۹۸ شروع کرد، زمانی که ۲ تا دوست قدیمی که به تازگی سال اول پزشکی دانشگاه تبریز رو تموم کرده بودن،‌ تصمیم گرفتن تا تجربه خودشون از کنکور و قبولی در پزشکی رو با دانش آموزها و داوطلب های کنکور تجربی درمیون بزارن.

با گذشت زمان و استقبال داوطلب های کنکوری از سبک متفاوت مشاوره مدیکال، کم کم تیم مشاوره کنکور مدیکال بزرگ و بزرگ تر شد و با در خواست های مکرر داوطلبین، خدمات مشاوره کنکور انسانی و ریاضی و بعد هنر و زبان و جدیدا مشاوره کنکور فرهنگیان به مشاوره کنکور مدیکال اضافه شد و هر ۶ کنکور سراسری رو در بر گرفت.

داوطلب های کنکوری که در چند سال گذشته به مدیکال اعتماد کردن و با موفقیت از پس غول سخت گیر کنکور بر اومدن.

به اینکه #خوبی-ها-برمیگرده و همین حس رسیدن مدیکالی های مصمم به اهدافشون از هر اتفاقی برای تیم ما شیرین تره

حامد غفارپور
حامد غفارپورمدیریت تیم مدیکال
یوسف یوسف پور
یوسف یوسف پورمدیریت تیم مدیکال

قبولی های رشته

تعداد قبولی های رشته در کنکور 1401, 109,433 نفر بودند, که از این تعداد 109 نفر رتبه های تک رقمی داشتند و مابقی رتبه های دو رقمی داشتند. درصد قبولی های ما 96% بود

یگانه محمد خانی
یگانه محمد خانی

رتبه ۱۸۳۰ رشته

جزییات بیشتر
زلاله مجد
زلاله مجد

رتبه ۱۸۳۰ رشته

جزییات بیشتر
سیاوش حسینی
سیاوش حسینی

رتبه ۱۸۳۰ رشته

جزییات بیشتر

مشاوره کنکور هوشمند با اپلیکیشن تخصصى مدیکال استوز

صفحه مشاوره
آپدیت جدید

ما رویایی داشتیم که نه تنها بتونیم خدمات مشاوره کنکور و تحصیلی رو به خونه و پشت میز دانش آموزها و داوطلب های کنکوری مدیکال بیاریم، بلکه بتونیم هر چیزی که کنکوری ها برای ساده تر شدن و لذت بخش تر شدن دوران مطالعه برای کنکور و امتحانات نهایی بهش نیاز دارن رو براشون فراهم کنیم.

اینجا بود که دست به کار شدیم و اپلیکیشن مشاوره کنکور مدیکال متولد شد. در همین لحظه بیش از ۱۰هزار نفر کنکوری در حال استفاده از اپلیکیشن مدیکال هستن و ما هر ماه در حال بهتر کردن امکانات اپلیکیشن برای انتقال یه تجربه دلنشین به بچه های کنکوری هستیم.

bazar

دانلود از کافه بازار

sibapp

دانلود از سیب اپ

مشاوران مدیکال

مدیکال بیش از 500 مشاور کنکور و تحصیلی رتبه برتر از کل دانشگاههای کشور داره که مطمئنیم توی کارشون بهترینن!

چون مشاوران مدیکال با وسواس خیلی زیادی انتخاب میشن و بعد از انتخاب باید پروسه آموزشی خودشون رو بگذرونن (‌گاهی تا ۲ ماه طی کردن دوره آموزشی هر مشاور طول میکشه ) ما از همون ماه های اول شروع به کار مدیکال بیشترین وسواسی که داشتیم در انتخاب مشاور هامون بوده، چون میدونستیم در نهایت مهم ترین ارتباط، ارتباط بین مشاورها و بچه های مدیکالیه. پس باید بهترین هارو برای کنکوری های مدیکالی انتخاب می کردیم و در صورت کوچک ترین نارضایتی بچه هامون با اون مشاور برای همیشه خداحافظی کردیم. اینجوری شد که الان بیش از ۵۰۰ مشاور کار بلد و حرفه ای در مدیکال داریم که همگی به خوبی میدونن که اولویت اول و آخر مدیکاله بچه هاشه.

سمیرا سلیمانی
محدثه احمدی مقدم
کیمیا برادران
فاطمه غیاثوند

تیم مدیریت مدیکال

امید دهقانیامید دهقانیمدیر تیم فنی
مریم هاشمیمریم هاشمیمدیر ریون تیم (انسانی)
علیرضا خداویسیعلیرضا خداویسیمدیر تیم مارکتینگ
رادا جعفریرادا جعفریمدیر محتوایی اینستاگرام
فائزه اقلیمیفائزه اقلیمیمدیر تلگرام و تیم تجربی
فائزه نجارزادهفائزه نجارزادهمدیر مشاورین مدیکال

ما همیشه خواستیم که بهترین خدمات و حس خوب رو به دانش آموزامون بدیم، همیشه به انتقادات و پیشنهادات شما گوش میدیم و منتظر بازخوردهای شما هستیم تا بتونیم همیشه براتون بهترین بمونیم.

quote
quote
اینستاگرام مدیکال
ربات تلگرام مدیکال
کانال تلگرام مدیکال