چالش ساعت مطالعه

گزارش درسی روزانتو ثبت کن، با هزاران کنکوری رقابت کن، گروه بساز و با دوستات درس بخون!

یه چالش جذاب مدیکالی! 😉 همه دعوتید 😌
بیولوژاز🍻🧃🍾🍩🌱🦠 رتبه 1
928 دقیقه مطالعه
FTMH🤍 رتبه 2
702 دقیقه مطالعه
Mohadeseh رتبه 3
692 دقیقه مطالعه
Hana رتبه 4
661 دقیقه مطالعه
amiin.akhavan رتبه 5
627 دقیقه مطالعه
فاطیماگل رتبه 6
543 دقیقه مطالعه

ثبت گزارش روزانه

برای ثبت گزارش درسی روزانه بعد ورود به پنل مدیکال یا اپلیکیشن مدیکال و تکمیل مشخصات پروفایلتون با کلیک روی «ثبت گزارش درسی»، اول باید هدفگذاری ساعت مطالعه مربوط به اون روزتونو ثبت کنین یعنی تعیین کنین که تا پایان اون روز چقدر باید درس بخونین! بعد این مرحله برای هر بازه مطالعاتی تون تایمر مدیکال رو فعال میکنید و در پایان بازه مطالعاتی با ثبت تایمتون جزئیات مربوط به اون بازه مطالعه تونو ثبت میکنین مثل:
۱. اسم درس و فصل و زیر فصل
۲. تعداد تست های زده شده
۳. تمرکز خودتون در اون بازه
۴. عملکردتون در اون بازه
و بعد ثبت هر بازه مطالعهاتی باید برید سراغ بازه مطالعاتی بعدی!

رقابت با دوستان

همزمان که دانش آموزا دارن بازه های مطالعه شونو ثبت میکنن، بر اساس تایم ثبت شده رتبه بندی میشن و بر همین اساس رقابتشون شکل میگیره! نتایج این رقابت هم به صورت لحظه ای در پنل یا اپلیکیشن مدیکال قابل رویته!

گروه دلیر 23 عضو

رقابت در گروه

مدیکالیا میتونن علاوه بر رقابت با کل دانش آموزا، برا خودشون گروه های رقابت مطالعاتی تشکیل بدن و لینک گروهشونو برا دوستاشون بفرستن تا در یک گروه اختصاصی با همدیگه رقابت کنن! همچنین میتونین تو گروه‌ های دیگه ای که تمایل دارین جوین بشین و با افراد اون گروه ها هم رقابت کنن!

مدیکال از تیرماه سال ۱۳۹۸ فعالیتش رو شروع کرد و کم کم بزرگ و بزرگ تر شد تا جایی که الان با چندین هزار مخاطب کنکوری و دانش آموزی از بزرگ‌ترین تیم‌های آموزشی-مشاوره‌ای انلاین کشوره و هر ساله افتخار اینو داره که رتبه‌های برتر کشوری رو به رزومه کاری خودش اضافه کنه. امروز مدیکال نزدیک ۵۰۰ مشاور رتبه برتر از کل دانشگاه‌های کشور داره که مطمئنیم توی کارشون بهترینن! چون هم آموزش دیدن و هم با وسواس زیادی انتخاب شدن! ما از همون اول با وسواس کاری مخصوصا تو انتخاب مشاورا خواستیم تا بهترین خدمات رو به دانش آموزامون بدیم، همیشه به انتقادات و پیشنهادات گوش دادیم و منتظر بازخوردهای شما هستیم تا بتونیم همیشه براتون بهترین بمونیم.

پشتیبانی مدیکال02191014133 رزرو مشاوره ماهانه